zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2016/2017

Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju Ch┼éopców 15.12.2016 - Swarz─Ödz


W zawodach nasza dru┼╝yna wywalczy┼éa 5 miejsce 


Skład naszego zespołu:

Kotuński Łukasz 4ta
Śniegowski Paweł 3b
Jó┼║wiak Patryk 3c
Młodożeniec Kacper 2ta
Włodarczyk Piotr 2ta
Zamiara Patryk 2c
Przybylski Damian 3tb
Sroka Konrad 1tc
Nowak Jakub 1tc
Domagalski Szymon 1tc
Drangowski Krzysztof 1tc
Przybył Kamil 1a



Strefowe Mistrzostwa w Unihokeju Ch┼éopców  28.11.2016 - Gniezno

W zawodach nasza dru┼╝yna zaj─Ö┼éa 2 miejsce zdobywaj─ůc awans do fina┼éu wojewódzkiego.



Skład drużyny:
Łukasz Kotuński 4ta
Paweł Śniegowski 3b
Patryk Jó┼║wiak 3c
Konrad Sroka 1tc
Szymon Domagalski 1tc
Kacper Młodożeniec 2ta
Patryk Zamiara 2c
Jakub Nowak 1tc
Piotr Włodarczyk 2ta
Damian Przybylski 3tb
Kacper Klepacz 1tc








Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Sto┼éowym Dru┼╝ynowym 7.11.2016 
Kłodawa


W rejonowych mistrzostwach w tenisie sto┼éowym nasz zespó┼é ch┼éopców odniós┼é du┼╝y sukces zajmuj─ůc 3 miejsce.



Dominik Koniecki 1C, Patryk Blejwas 3C, Krzysztof Ba┼Ťkiewicz 4Tb, Piotr Jacaszek 1C








Mistrzostwa Powiatu S┼éupeckiego w Halowej Pi┼éce No┼╝nej Szkó┼é Ponadpodstawowych 
4.11.2016 - Zagórów

W rywalizacji nasza dru┼╝yna zaj─Ö┼éa 3 miejsce 

Wyniki poszczególnych meczów:

ZSE Słupca - CKZiU Strzałkowo 1:0
ZSP Zagórów - LO S┼éupca 2:0
CKZiU Strzałkowo - ZSZ Słupca 1:0
ZSE S┼éupca - ZSP Zagórów 0:0
ZSZ Słupca - LO Słupca 2:1
CKZiU Strza┼ékowo - ZSP Zagórów 0:4
ZSE Słupca - ZSZ Słupca 1:1
CKZiU Strzałkowo - LO Słupca 1:2
ZSZ S┼éupca - ZSP Zagórów 1:1
ZSE Słupca - LO Słupca 1:2

Tabela ko┼äcowa zawodów:

1. ZSP Zagórów 8 7:1
2. LO Słupca 6 5:6
3. ZSZ Słupca 5 4:4
4. ZSE Słupca 5 3:3
5. CKZiU Strza┼ékowo   3 2:7








Mistrzostwa Powiatu S┼éupeckiego Szkó┼é Ponadgimnazjalnych
w Pi┼éce R─Öcznej Ch┼éopców  - 27.10.2016


Zawody odby┼éy si─Ö w hali CKZiU w Strza┼ékowie . Nasz zespó┼é w rywalizacji zaj─ů┼é 4 misjsce.







Damian Górniak 2Ta, Dawid Kubacki 3Tb, Krzysztof Ba┼Ťkiewicz 4Tb, Micha┼é Wardencki 1C,
Damian Ślugaj 1Tb, Dominik Jachnik 1B, Kacper Klepacz 1Tc, Dawid Wiechciński 1A,
Dawid Frankiewicz 1C, Kacper Remisz 1A, Kacper Młodożeniec 2Ta, Adam Piguła 4Ta








Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju - Słupca 22.10.2016



W sobotę na słupeckiej hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.

Nasza dru┼╝yna ch┼éopców w tych rozgrywkach zwyci─Ö┼╝y┼éa, co da┼éo im awans do rosgrywek Rejonowych.

Skład naszego zespołu:

Kotuński Łukasz 4tb
Śniegowski Paweł 3b
Jó┼║wiak Patryk 3c
Młodożeniec Kacper 2ta
Zamiara Patryk 2c
Domagalski Szymon 1tc
Nowak Jakub 1tc
Sroka Konrad1tc
Welter Dawid 1tc
Górniak Mateusz 1c







Mistrzostwa Powiatu w Dru┼╝ynowym Tenisie Sto┼éowym.  
Słupca 19.10.2016


W rozgrywkach rywalizowały dwa zespoły z naszej szkoły.

Dziewcz─Öta zaj─Ö┼éy 3 miejsce a ch┼éopcy 2 


Dziewcz─Öta wyst─ůpi┼éy w sk┼éadzie:
Sandra Staszak 3D
Monika Pilarczyk 3D
Daria Smuszkiewicz 1B


Ch┼éopcy wyst─ůpili w sk┼éadzie:
Krzysztof Ba┼Ťkiewicz 4Tb
Adrian Albanowski 4Tb
Patryk Blejwas 3C









 Fina┼é Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Prze┼éajowych.
Poznań - 11.10.2016


W zawodach wystartowa┼éa dru┼╝yna ch┼éopców, zajmuj─ůc dobr─ů 19 lokat─Ö.


Damian Nowicki 1Tb, Dawid Wiechciński 1A, Kacper Mrugalski 1A,
Maciej Wojciechowski 3B, Marcin Kaczmarek 3B, Dominik Mrugalski 3B
Damian Hyła 1Tb, Dawid Welter 1Tc, Szymon Wiechciński 3Ta, Kacper Remisz 1A.





Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Prze┼éajowych - Zagórów 28.09.2016


Przed zawodami odbyła się uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolengo.



W biegach sztafetowych wystartowa┼éy dziesi─Öcioosobowe dru┼╝yny dziewcz─ůt i ch┼éopców.


Dziewczęta zajęły 4 miejsce.


Dru┼╝yna ch┼éopców zwyci─Ö┼╝y┼éa  i awansowa┼éa do fina┼éu wojewódzkiego.


Skład zwycięskiego zespołu:

Mateusz Fandrich 3Ta

Szymon Wiechciński 3Ta

Paweł Śniegowski 3B

Maciej Wojciechowski 3B

Dominik Mrugalski 3B

Marcin Kaczmarek 3B

Norbert Pałucki 2Ta

Dawid Walter 1Tc

Dawid Wiechciński 1A

Kacper Mrugalski 1A




20 wrze┼Ťnia 2016 na stadionie Le┼Ťnym w S┼éupcy odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Powiatu S┼éupeckiego Szkó┼é Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

We wszystkich konkurencjach wystartowali reprezentanci naszej szkoły.

Zawody nale┼╝y zaliczy─ç do bardzo udanych z uwagi na 19 miejsc medalowych naszych uczniów.

Pierwsze miejsca w konkurencjach zaj─Öli:

┼╗aneta Orchowska 2A - 800m

Edyta Wawrzyniak 2Ti - pchni─Öcie kul─ů

Jakub Jarocki 2A - pchni─Öcie kul─ů 

Dominik Mrugalski 3B  - 3000m


Drugie miejsca zaj─Öli:

Karolina Marchlewicz (1B) rzut oszczepem
Marcin Nowiński (1TC) - bieg 100 m
Marcin Nikiel (1TC) bieg na 200 m
Mateusz Michalak (2B) - bieg na 400 m
Paweł Śniegowski (3B) - bieg na 800 m
Marcin Kaczmarek (3B) bieg na 3000 m
Sztafeta szwedzka 4 x 100 m w składzie - Krzysztof Okupniarek (3Ti), Adam Witucki (1C), Marcin Nowiński (1TC), Dawid Frankiewicz (1C).


Trzecie miejsca zaj─Öli:

Kinga Zboracka (2A)  - bieg na 800 m
Magdalena B─Ödziewska (3Ti) - bieg 100 m
Adrian Nawrocki (2B) - bieg na 400 m
Szymon Wiechci┼äski (3Ta)  - bieg na 800 m
Kacper Mrugalski (1A)  - bieg na 1500 m
Adam Pigu┼éa (4Ta)  -  rzut oszczepem
Dawid Wiechciński (1A) skok w dal
Sztafeta szwedzka 4 x 100 m - Patryk Kostrzewski (4TB), Norbert Pałucki (2Ta), Mateusz Michalak (2B), Paweł Syty (3Tb).



Do fina┼éu wojewódzkiego który odb─Ödzie sie 5 pa┼║dziernika w Poznaniu zakwalifikowali si─Ö nast─Öpuj─ůcy reprezentanci naszej szko┼éy:


┼╗aneta Orchowska

Jakub Jarocki

Dominik Mrugalski

Edyta Wawrzyniak

Karolina Marchlewicz

Marcin Nowiński

Marcin Nikiel

Mateusz Michalak

Paweł Śniegowski

Marcin Kaczmarek

fotorelacja z zawodów: