zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2013/2014

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Plażowej Piłce Siatkowej - Kleczew - 27.05.2014



Zawody odby┼éy si─Ö w Kleczewie w Parku Rekreacji i Aktywno┼Ťci Fizycznej.


Nasz─ů szko┼é─Ö w zawodach reprezentowali : 
Mateusz Pogorzelski - 2Ta oraz Maciej Przygoda - 1B 
Uczniowie Ci w zawodach uplasowali si─Ö na miejscach 5 - 7
























Mistrzostwa Powiatu w Pla┼╝owej Pi┼éce Siatkowej Ch┼éopców - S┼éupca 22.05.2014


Mistrzostwa odbyły się 22 maja na boiskach przy hali MOSiR w Słupcy

Nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éy 2 zespo┼éy:

 Maciej Przygoda (1B) i Mateusz Pogorzelski (2Ta) zaj─Öli 3 miejsce 

 Kamil Król (3m) i Sebastian Kopczy┼äski (2B) zaj─Öli 4 miejsce 

















Para Maciej Przygoda z Mateuszem Pogorzelskim zakwalifikowała się do mistrzostw rejonu












Mistrzostwa Powiatu w Pla┼╝owej Pi┼éce Siatkowej Dziewcz─ůt - S┼éupca 20.05.2014



Mistrzostwa odbyły się 20 maja na boiskach przy hali sportowej MOSiR


Nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éy 2 zespo┼éy:

Milena Spławska (3Sw) i Paulina Jabłońska (2A)

Nasze zawodniczki w zawodach zaj─Ö┼éy 4 miejsce 














Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej -Słupca - 2.04.2014



Reprezentacja naszej szko┼éy po zaci─Ötej walce wywalczy┼éa 4 miejsce 


Skład naszej drużyny:


Szymon Andrzejak 3Ta, Arkadiusz Wojtkowiak1Ta, Jakub Lewicz 1Ta, Adam Pigu┼éa 1Ta, 

Maciej Przygoda 1B, Adrian Miara 1Ta,  ┼üukasz Ko┼étunski 1Ta, Bartosz Kuzak 2B, ┼üukasz Szygenda 3m, Patryk Gromanowski 3Ta
























Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Koszykowej Ch┼éopców - S┼éupca

Mistrzostwa zosta┼éy przeprowadzone 9 stycznia w hali MOSiR 

Nasz zespó┼é w rywalizacji wywalczy┼é 2 miejsce


Skład naszej drużyny:



Jakub K─Öpski 1C 

Adrian Warzych 3j

Gracjan Grzybowski 3j

Artur Jó┼║wiak 3j

Dominik Przybylski 3Ti

Witold Kolanek 2Ta

Maciej Przygoda 1B



Mistrzostwa Rejonu w Pi┼éce No┼╝nej Halowej 

Zagórów 5.12.2013


Po wygraniu Mistrzostw Powiatu nasza drużyna uczestniczyła w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożej Halowej.

W zawodach udzia┼é wzi─Ö┼éo 6 dru┼╝yn. 

Po wyrównanej walce nasza dru┼╝yna wywalczy┼éa 3 miejsce.

Ostateczna kolejno┼Ť─ç by┼éa nast─Öpuj─ůca.

1 miejsce ZST Turek

2 miejsce III LO Konin

3 miejsce ZSZ Słupca

4 miejsce ZSEU Zychlin 

5,6 miejsce ZSP Zagórów, ZSZT Ko┼éo



Skład naszego zespołu:

Szymon Andrzejak 3Ta, Kamil Pawłowski 2B, Arkadiusz Wojtkowiak 1Ta,

Maciej Przygoda 1B, Łukasz Kotuński 1Ta, Adrian Miara 1Ta, Bartosz Fajkowski 1Ta,

Adam Piguła 1Ta, Łukasz Szygenda 3m, Bartosz Kuzak 2B



fotorelacja z zawodów






















Wyjazd na basen
21.11.2013


Klasa 1Tb rozpoczęła sezon pływacki i lekcję wychowania fizycznego spędzili na basenie w Koninie.




Wyjazd zorganizowała A. Losiak



Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

19.11.2013 - Zagórów


Zespó┼é naszej szko┼éy zdoby┼é w tej rywalizacji Mistrzostwo Powiatu !








Mistrzostwa Rejonu w Dru┼╝ynowym Tenisie Sto┼éowym 

15.11.2013 - K┼éodawa 


Reprezentanci naszej szko┼éy w tym turnieju zaprezentowali sie bardzo dobrze zajmuj─ůc V miejsce.

Dru┼╝yna ch┼éopców wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:

Mateusz Żabiński 2Ta

Łukasz Sompolski 1a

Krzysztof Ba┼Ťkiewicz 1Tb







Mistrzostwa Makroregionu Pó┼énocnego Wielkopolski w Unihokeju -

14.11.2013  -  Gniezno



W zawodach drużyna naszej szkoły zdbyła 3 miejsce.

Skład zespołu:

Artur Jó┼║wiak 3j
Adrian Warzych 3j
Gracjan Grzybowski 3j
Bartosz Kuzak 2b
Mateusz Żabiński 2Ta
Przemys┼éaw D─ůbkiewicz 2Ta
Krystian Śliwiński 2e
Mariusz Hejna 2e
Damian Urz─Ödowski 2c
Łukasz Kotuński 1Ta
Adrian Miara 1Ta












Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym 17.10.2013


Zawody odbyły sie w hali słupeckiego MOSiR-u

W zawodach dru┼╝yna ch┼éopców odnios┼éa sukces zwyci─Ö┼╝aj─ůc w zmaganiach szkó┼é Ponadgimnazjalnych. 


┼üukasz Sompolski 1a, Mateusz ┼╗abinski 2Ta, Krzysztof Ba┼Ťkiewicz 1Tb



Dziewczęta w składzie : Aleksandra Paluszewska 2a, Marika Bułakowska i Aneta Augustyniak zajęły w zawodach 4 miejsce



Dru┼╝yna ch┼éopców jako mistrzowie powiatu zakwalifikowali si─Ö do Mistrzostw Rejonu które odb─Öd─ů si─Ö 15 listopada w K┼éodawie.






Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju 12.10.2013


W zawodach drużyna naszej szkoły została zdobyła mistrzostwo powiatu



Adrian Warzych 3j, Gracjan Grzybowski 3j, Artur Jó┼║wiak 3j, Krystian ┼Üliwi┼äski 2e,

Mariusz Hejna 2e, Bartosz Kuzak 2d, ┼üukasz kotu┼äski 1Ta, Artur Tomczak 1b, 

Marcin Soszyński 1c









Mistrzowie powiatu uzyskali awans do mistrzostw makroregionu pó┼énocnego, które odb─Öd─ů si─Ö 14 listopada w Gnie┼║nie.



Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - 10.10.2013.



W kategorii ch┼éopców medalowe miejsca zaj─Öli:


1m. Mateusz Żabiński - 2Ta

2m. Adrian Ma─çkowiak - 3m

3m. Kamil Folta - 3m





W Kategorii dziewcz─ůt wystartowa┼éy tylko 2 uczennice:

1m. Daria Molińska - 3Ti

2m. Angelika Pilarczyk












Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Prze┼éajowych - Zagórów 3.10.2013



Przed zawodami mia┼éa miejsce  Uroczysta inauguracja sportowego roku szkolnego 2013/2014. po┼é─ůczona z  uhonorowaniem najlepszych szkó┼é Powiatu S┼éupeckiego we wspó┼ézawodnictwie sportowym w roku szk. 2012/2013.
Podnios┼éym momentem by┼éo równie┼╝ wr─Öczenie medali z okazji 60 - lecia Szkolnego Zwi─ůzku Sportowego. Medal dla naszej  placówki  odebra┼é Dyrektor szko┼éy Stanis┼éaw K┼éaniecki.











Po uroczysto┼Ťci odby┼éy si─Ö zawody w sztafetowych biegach sztafetowych.

Chłopcy uplasowali się w zmaganiach na 3 miejscu a dziewczęta z naszej szkoły zajęły 5 miejsce.















 Mistrzostwa Powiatu S┼éupeckiego w Lekkoatletyce  - S┼éupca -19.09.3013




Zawody odby┼éy sie na stadionie MOSiR w S┼éupcy 


Uczniowie naszej szko┼éy najlepsze wyniki osi─ůgn─Öli w nast─Öpuj─ůcych konkurencjach :


Aneta Górniak  2 miejsce w biegu na dyst. 100m

And┼╝elika Pilarczyk 2 miejsce w biegu na dyst. 400m

Paulina Balcerek 3 miejsce w rzucie oszczepem

┼üukasz Kotu┼äski  2 miejsce w biegu na dyst. 200m

Cezary Mrugalski  3 miejsce w biegu na dyst. 800m

Artur Jó┼║wiak  1 miejsce w biegu na dyst. 3000m

Artur Tomczak  2 miejsce w biegu na dyst. 3000m

Maciej Przygoda  2 miejsce w skoku w dal 

Wiktor Pietraszek  1 miejsce w pchni─Öciu kul─ů 

Kamil Balcer  1 miejsce w rzucie oszczepem


fotorelacja z zawodów