zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2012/2013

Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Siatkowej Pla┼╝owej Ch┼éopców -
Słupca 24.05,2013


W zawodach nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éy 2 zespo┼éy:

Mateusz Pogorzelski 1Ta z Kamilem Królem 2m - zaj─Öli 3miejsce

oraz

Mateusz ┼üukaszewski 3T z Sebastianem Kopczy┼äskim 1b - zaj─Öli 4 miejsce 




























Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Siatkowej Pla┼╝owej Dziewcz─ůt  -
23.05.2013 Słupca



Naszę szkołę reprezentowała tylko jedna drużyna:


Milena Sp┼éawska 2sw z Paulin─ů Jab┼éo┼äsk─ů 1a

Dziewcz─Öta po wyrównanej walce zaj─Ö┼éy w zawodach dobre 4 miejsce.


















Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej


Zawody odby┼éy sie 9.04.2013. na obiekcie orlik przy ul. Powsta┼äców Wlk. w S┼éupcy

Po wyrównanej rywalizacji dru┼╝yna naszej szko┼éy uplasowa┼éa si─Ö na 3 miejscu.



Kolejno┼Ť─ç ko┼äcowa:
1. LO Słupca 10 pkt 13:2
2. ZSE S┼éupca 7pkt   11:5
3. ZSZ S┼éupca  6pkt 4:11
4. ZSP Zagórów   3pkt 7:9
5. ZSP Strzałkowo 3pkt 6:14

















Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Siatkowej Dziewcz─ůt - Strza┼ékowo 5.02.2013



Reprezentacja naszej szkoły w tych zawodach zajęła 4 miejsce.


Skład zespołu:

Paulina jab┼éo┼äska 1A, Katarzyna Gr─ůdziel 1A, Weronika ┼Ümidowicz 1D,

Milena Spławska 2sw, Anna Jeżychowska 3Lp, Marika Bułakowska 1A,

And┼╝elika Bryk 1D, Aneta Górniak 1Tb, Kamila Krawczyk 1D,

Katarzyna Wolniewicz 3sw, Natalia Popiela 3sw.


























Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce No┼╝nej Halowej 16.11.2012. -  Zagórów



Reprezentanci naszej szkoły na tych zawodach uplasowali sie na 2 miejscu.


Nasza dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:

Patryk Krawiec, Bartosz Przyby┼éa, Marcin Szcze┼Ťniak, ┼üukasz Szygenda, Orfeusz Staszak, Patryk Gromanowski, Arkadiusz Wojtaszak, Marcin Lorencki, Maciej Przygoda, 

Bartosz Kuzak













Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym - Kłodawa 8.11.2012



Nasza dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:

Mateusz Żabiński 1Ta, Łukasz Winkowski 3j i Tomasz Spławski 3j

Nasz zespó┼é w zawodach uplasowa┼é sie na miejscu 7











Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce R─Öcznej Dziewcz─ůt - Strza┼ékowo 31.10.2012.



W zawodach dziewczęta z naszej szkoły zajęły 4 miejsce.


Nasz zespó┼é wyst─ůpi┼é w sk┼éadzie :

Dominika ┼Ümigiel 1a, Aleksandra Paluszewska 1a, Marika Bu┼éakowska 1a, 

Klaudia Wojtasik 1a, Anna Je┼╝ychowska 3Lp, Monika Graczyk 1d, Paulina Balcerek1d,

Kamila Szczepaniak 1d, Natalia Panfil 1d, Kinga Kopaczewska 2d, Magdalena janiak 1Tb








Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce r─Öcznej Ch┼éopców - Strza┼ékowo 24.10.2012



Reprezentacja naszej szkoły w tych mistrzostwach uplasowała sie na 3 miejscu.


Skład naszej drużyny:

Przemysław Szygenda 2m, Mateusz Czerniak 3Lp, Patryk Krawiec 3Lp, Szymon Nowak 3Lp,

Leszek Diupero 3m, Jakub Grzelak 3m, Krystian Nowak 3T, Kamil Sobieraj 3T, 

Emil Lewandowski 3T, Adrian Warzych 2j, Patryk Lepel 2j, 

Gracjan Grzybowski 2j, Maciej Olejniczaj 3m, Szymon Nowak 3Lp, 

Michał Lorencki 3Lp









Indywidualne Biegi Prze┼éajowe - Zagórów 19.10.2012.


Najlepsze rezultaty  w zawodach osi─ůgn─Öli uczniowie:

W kategorii dziewcz─ůt m┼éodszych 2 miejsce zaj─Ö┼éa Marta Koz┼éowska 1Tb - awans

W kategorii dziewcz─ůt starszych 4 miejsce zaj─Ö┼éa Karolina P┼éuciennik 2d - awans

W kategorii ch┼éopców m┼éodszych 5 miejsce zaj─ů┼é Bartosz Kuzak 1B

W kategorii ch┼éopców starszych 2 miejsce zaj─ů┼é Krystian Ligocki 2Sw - awans













Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Słupca 18.10.2012.

W mistrzostwach dru┼╝yna ch┼éopców w sk┼éadzie: 

Mateusz Żabiński 1Ta, Tomasz Spławski 3j, oraz Łukasz Winkowski 3j

zajęła 2 miejsce


Dziewcz─Öta wyst─Öpuj─ůce w sk┼éadzie:

Aleksandra Paluszewska 1a, Dominika Kuczmańska 3sw oraz Karolina Płuciennik 2d

zajęły 3 miejsce






















Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 16.10.2012.



W zawodach wzie┼éo udzia┼é ok. 40 uczniów 

W┼Ťród dziewcz─ůt kolejno┼Ť─ç by┼éa nastepuj─ůca:

1 miejsce - Aleksandra Paluszewska 1a

2 miejsce - Dominika Kuczmańska 3sw

3 miejsce - Karolina Płuciennik 2d




W┼Ťród ch┼épców najlepsi okazali si─Ö:

1 miejsce - Mateusz Żabiński 1Ta

2 miejsce - Tomasz Spławski 3j

3 miejsce - Łukasz Winkowski 3j


















Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkiej Atletyce - Poznań 9.10.2012


Nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éa trójka uczniów:

Paulina Balcerek z klasy 1d, Michał Faryński z klasy 2i oraz Patryk Krawiec z klasy 3Lp

Najlepszy wyst─Öp zanotowa┼é Micha┼é Fary┼äski który zosta┼é mistrzem Wielkopolski w rzucie oszczepem z wynikiem 53,62, który  jest nowym rekordem powiatu.




Równie┼╝ bardzo dobrze spisa┼é sie Patryk Krawiec w skoku w dal. Patryk wynikiem 6,34m ustanowi┼é rekord szko┼éy. Wynik ten da┼é mu 3 miejsce w Wielkopolsce.




Paulina Balcerek swój wyst─Öp te┼╝ mo┼╝e zaliczy─ç do udanych. Uczennica w rzucie oszczepem uplasowa┼éa si─Ö na 9 miejscu.

Fotorelacja z zawodów:




















Sztafetowe Biegi Prze┼éajowe 3.10.2012. - Zagórów



Przed zawodami mia┼éa miejsce Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2012/2013 






W Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach prze┼éajowych dru┼╝yna dziewcz─ůt zaj─Ö┼éa 3 miejsce  natomiast ch┼éopcy uplasowali sie na miejscu 4.





Natalia Panfil 1d, Marta Koz┼éowska 1Tb, Agd┼╝elika Pilarczyk 2Ti, Karolina P┼éuciennik 2d,                       Paulina Orzechowska 1a, Ewelina Manuszak 2d, Natalia Olejniczak 1a, 
Natalia Szychowska 2sw, Katarzyna Gr─ůdziel 1a, Magdalena Janiak 1Tb.





Maciej Przygoda 1Tb, Sebastian Kasprowicz 1E, Mateusz Czerniak 3Lp, Kuzak Bartosz 1b,
Arkadiusz G─ůsiorowski 2i, Krystian Ligocki 2s, Mateusz Misun 2Ta, 
Mateusz Kujawa 2j, Patryk Lepel 2j, Dominik Ciemniewski 2Ta.

















 Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce - S┼éupca 18.09.2012

W zawodach uczniowie naszej szko┼éy zanotowali wiele warto┼Ťciowych rezultatów.

W klasyfikacji szkó┼é ponadgimnazjalnych zaj─Öli┼Ťmy drugie miejsce.

Na miejscach medalowych uplasowali sie :


Mateusz Czerniak kl. 3Lp - 1 miejsce w biegu na dyst. 100m.

Michał Faryński kl. 2i - 1 miejsce w rzucie oszczepem - rekord szkoły

sztafeta 4x100m  - 1 miejsce (Mateusz Czerniak 3Lp, 

Emil Lewandowski 3T, Patryk Krawiec 3Lp, Maciej Laskowski 1b)

Krawiec Patryk 3Lp  - 1 miejsce w skoku w dal

Maciej Laskowski 1b - 2 miejsce w biegu na dyst. 200m

And┼╝elika Pilarczyk 2Ti - 2 miejsce w biegu na dyst. 400m

Artur Jó┼║wiak 2j - 3 miejsce w biegu na dyst. 3000m

Łukasz Winkowski 3j - 3 miejsce w rzucie oszczepem

Bogdan Wróblewski 1b - 3 miejsce w skoku w dal

Paulina Balcerek 1d - 3 miejsce w rzucie oszczepem

Natalia Popiela 3s - 3 miejsce w biegu na dyst. 100m

sztafeta 4x400m - 3miejsce (Przemys┼éaw St─Öpniak 1b, 

Patryk Lepel 2j, Mateusz Kujawa 2j, Adrian Warzych 2j)







































Rejonowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce - Konin 24.09.2012


W mistrzostwach rejonu Koni┼äskiego 3 naszych uczniów osi─Ögne┼éa wyniki które awansowa┼éy ich do Mistrzostw Wielkopolski:


Micha┼é Fary┼äski 2i - 1 miejsce w rzucie oszczepem

Patryk Krawiec 3Lp - 2 miejsce w skoku w dal

Paulina Balcerek 1d - 3 miejsce w rzucie oszczepem 

sztafeta 4x100m - 3 miejsce