zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2011/2012

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

W zako┼äczonych Mistrzostwach Szko┼éy w Pi┼éce No┼╝nej najlepsza okaza┼éa sie klasa 2Lp 




Klasa 2 Lp w fina┼éowym meczu pokona┼éa klas─Ö 1m 

na miejscu 3 - 4 uplasowały sie klasy 1SP i 3Lp












Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej


Mistrzostwa zostały rozegrane 12 kwietnia w Słupcy na obiekcie Orlik.

W zawodach drużyna naszej szkoły sklasyfikowana została na miejscu 3.

















Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej


W turnieju wzie┼éo udzia┼é 15 klas. 

Po zaci─Ötej rywlizacji wy┼éoniono zwyci─Özc─Ö którym okaza┼éa sie dru┼╝yna
reprezentuj─ůca klas─Ö 3T

2 miejsce przypadło klasie 1SP a 3 3mw.


3T



Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

28.02.2012r.


W mistrzostwach udzia┼é wzi─Ö┼éo 44 ch┼éopców i 6 dziewcz─ůt.


Dziewcz─Öta:

1. Edyta Szkudlarek kl. 2d

2. Daria Molińska kl. 1Ti

3. Magdalena Nowakowska kl. 2d


Chłopcy:

1. Tomasz Spławski kl. 2j

2. Adam Wawrzyniak kl 3Lp

3. Patryk Grodzki kl 2Lp



Fotorelacja z zawodów:





















Gala Sportu


8 lutego w sali kinowej słupeckiego Domu Kultury miała miejsce XII Gala Sportu Powiatu Słupeckiego.

Na uroczysto┼Ťci bardzo dobrze zaprezentowa┼éa sie grupa dziewcz─ůt z naszej szko┼éy która zaprezentowa┼éa uk┼éad taneczno akrobatyczny. 

Występ zespołu został przygotowany przez p. Martę Burdę.


Paulina Szczepaniak, Paulina Spychalska, Emilia Paluszewska, Anna Działak, Marta Pietrala, Daria Tyndyk, Aneta Krysińska, Karolina Ptaszyńska




Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Siatkowej Ch┼éopców
                   S┼éupca 6.12.2011r.

Reprezentacja naszej szkoły w turnieju uplasowała sie na II miejscu


Nasza dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:


Mateusz Jó┼║wiak - 3mw
Mateusz Łukaszewski - 2T
Wojciech Kujawa - 3Lp
Dawid Walczak - 3T
Łukasz Winkowski - 2j
Kamil Król - 1m
Leszek Liczbiński - 1sw
Dawid Wawrzyniak - 1Ta                                                                                                                 


















Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Sto┼éowym 
                               K┼éodawa - 21.11.2011r.


Nasza dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:

Piotr Jó┼║wiak 2j
Tomasz Spławski 2j
Adam Wawrzyniak 3lp

W silnej stawce najlepszych zespo┼éów uzyskali┼Ťmy 5 miejsce
























Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej


Mistrzostwa odby┼éy sie w hali ZSP w Zagórowie 09.11.2011r.

W zawodach  nasi reprezentanci zaj─Öli 3 miejsce

Tabela końcowa:

                                                               Pkt          bramki

1. ZSP Zagórów                                  9             11:5

2. LO Slupca                                         7              3:4      

3. ZSZ S┼éupca                                       7              7:3

4. ZSP Strza┼ékowo                             4              8:12

5. ZSE S┼éupca                                       1              4:9














Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce r─Öcznej ch┼éopców

                                   

Mistrzostwa odby┼éy si─Ö 04 listopada  2011  r. w hali ZSP Strza┼ékowo


Reprezentanci naszej szkoły w zawodach zajęli 4 miejsce

Tabela Ko┼äcowa:         1  ZSP Strza┼ékowo     8 pkt.,  55:14

                                                           2  ZSP Zagórów         5 pkt.,  40:25

                                                           3  LO S┼éupca              5 pkt.,  37:25

                                                           4  ZSZ S┼éupca            2 pkt.,  21:46

                                                           5  ZSE S┼éupca            0 pkt.,  24:55










Turniej pi┼éki no┼╝nej dziewcz─ůt

                                   S┼éupca 21.10.2011



21 pa┼║dziernika na s┼éupeckim Orliku odby┼é sie turniej pi┼éki no┼╝nej dziewcz─ůt Szkó┼é Ponadgimnazjalnych. Dziewczeta naszej szko┼éy w tych zawodach zaj─Ö┼éy I miejsce.
Dru┼╝yn─Ö do zawodów przygotowywa┼éa p. Anna Losiak.























 Mistrzostwa Powiatu S┼éupeckiego Szkó┼é Ponadgimnazjalnych w Dru┼╝ynowym Tenisie Sto┼éowym 18.10.2011 - S┼éupca

Dziewcz─Öta reprezentuj─ůce nasz─ů szko┼é─Ö uplasowa┼éy sie na 3 miejscu natomiast dru┼╝yna ch┼éopców wywalczy┼éa 2 miejsce uzyskuj─ůc tym samym awans do mistrzostw regionu


Dziewcz─Öta wyst─ůpi┼éy w sk┼éadzie:
Dominika Kuczmańska - 2sw
Anita Maciejewska - 3j
Aneta Krysińska - 3j


Ch┼éopcy wyst─ůpili w sk┼éadzie:
Mateusz Wesołowski - 1j
Piotr Jó┼║wiak - 2j
Łukasz Winkowski - 2j
Tomasz Spławski - 2j



fotorelacja z zawodów:





















Sztafetowe Biegi Sztafetowe 12.10.2011r. - Zagórów

W zawodach dru┼╝yna dziewcz─ůt zaj─Ö┼éa 5 miejsce a ch┼éopcy uplasowali sie na 4 pozycji



fotorelacja z imprezy:

























Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce Leszno 6.10.2011



W zawodach bra┼é udzia┼é ucze┼ä klasy 2T Mateusz ┼üukaszewski, który w Lesznie reprezentowa┼é nasz─ů szko┼é─Ö w konkurencji skoku wzwy┼╝.





 Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce  - S┼éupca 22.09.2012


W zawodach najlepsze wyniki zanotowali:



Anita Maciejewska - 3 miejsce w biegu na dyst. 800m

Marta Chojnacka 3 miejsce w pchni─Öciu kul─ů

Krzysztof Andrzejewski - 3 miejsce w biegu na dyst. 100m

Adam Perli┼äski  - 2 miejsce w biegu na dyst. 400m

Rafał Deręgowski - 1 miejsce w biegu na dyst. 1500m

Mateusz Jó┼║wiak  - 1 miejsce w skoku w dal 

Patryk Krawiec  - 2 miejsce w skoku w dal

sztafeta 4 x 100m  - 1 miejsce (K. Andrzejewski, Emil Lewandowski, P. Go┼édych,

P. Krawiec )

Wymienieni uczniowie uzyskali awans do mistrzostw rejonu


Fotorelacja z zawodów:


start do biegu na dyst. 100m


Mateusz Jó┼║wiak -  zwyci─Özca skoku w dal


Patryk Krawiec - 2 miejsce w skoku w dal


Adam Perliński - 2 miejsce w biegu na dyst. 400m


finał biegu na dyst. 100m


start do biegu na dyst. 800m


Rafał Deręgowski - zwyciesca biegu na dyst. 1500m


bieg na dyst. 3000m


meta biegu sztafetowego 4x100m


sztafeta 4x400m


Rafał Deręgowski


100m dekoracja


pchni─Öcie kul─ů dekoracja


400m dekoracja


zwyci─Öska sztafeta 4x100m



Indywidualne biegi sztafetowe  - 4.10.2011r. - Zagórów


W zawodach uczniowie naszej szko┼éy zanotowali kilka znacz─ůcych wyników:


Anita Maciejewska - 3 miejsce w kategorii dziewcz─ůt starszych


Krystian Ligocki - 1 miejsce w kategorii ch┼éopców m┼éodszych


Rafa┼é Der─Ögowski - 2 miejsce w kategorii ch┼éopców starszych