zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2009/2010



Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej plażowej

Słupca 14.05.2010r.

W zawodach wystartowały 2 pary z naszej szkoły:

Marcin Nowak i Mateusz Górny  - miejsce 7-8

Mateusz Kuczma┼äski kl. 2sw i Damian Der─Ögowski kl. 1i  -  miejsce 5-6















Mistrzostwa Wielkopolski w biegach sztafetowych

W zawodach tych które odby┼éy si─Ö 23. 04. 2010r. w Poznaniu udzia┼é bra┼éo dwóch uczniów naszej szko┼éy: Rafa┼é Der─Ögowski z klasy 1t oraz Mariusz Grzelak z klasy 3i.












Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej


                 Zawody odby┼éy si─Ö w Zagórowie 8 i 20 kwietnia 2010r.

Drużyna nasza odniosła duży sukces - zajęła pierwsze miejsce

kwalifikuj─ůc si─Ö do mistrzostw rejonu koni┼äskiego.

26 kwietnia w rejonowych mistrzostwach nasza drużyna wywalczyła 3 miejsce



Michał Janiszewski 3t, Bartosz Bednarowicz 2Lp, Piotr Beker 2Lp, Sebastian Jasiak 2Lp,

Mateusz ┼Üliwczy┼äski 2Lp, Mateusz Ra┼║niewski 2Lp, Bartosz Ostrowski 2sw, 

Patryk Gwiazda 2t, Piotr Górny 2t, Mateusz Jó┼║wiak 1mw, Adam Perli┼äski 1mw, 

Piotr Paluch 1mw, Artur G┼éowacki 2fw, Pawe┼é J─Ödrzejewski 1t, Dawid Kobylarek 1Lp, 

Mateusz Przepióra1Lp,  Adrian Zamiata┼éa 1j (rejon)













Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

Zawody odby┼éy si─Ö 24.03.2010r. w Zagórowie.

Uczniowie naszej szko┼éy w biegach tych odnie┼Ťli du┼╝y sukces:

w kategorii rocznika 1993 pierwsze miejsce zaj─ů┼é Rafa┼é Der─Ögowski z klasy 1t

w kategorii rocznika 1991 - 1992 drugie miejsce zaj─ů┼é Mariusz Grzelak z klasy 3i

Uczniowie ci zakwalifikowali si─Ö do mistrzostw Wielkopolski (24.04.2010r.)


fotorelacja z zawodów





1miejsce Rafał Deręgowski


2 miejsce Mariusz Grzelak






Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej

12. 03. 2010r. zakończyły się rozgrywki ligi szkolnej w piłce siatkowej.

Ostateczna kolejno┼Ť─ç rywalizacji:

1 miejsce 4t

2 miejsce 3t

3 miejsce 2Lp

4 miejsce 2t



4t


3t


2Lp


2t















Mistrzostwa Powiatu w halowej piłc
e no┼╝nej


Zagórów 13.01.2010r.


Reprezentacja naszej szkoły w tym turnieju sklasyfikowana została na miejscu 4



Bednarowicz Bartosz 2Lp, Raźniewski Mateusz 2Lp, Śliwczyński Mateusz 2Lp,

Beker Piotr 2Lp, Jasiak Sebastian2Lp, Gwiazda Patryk 2t, Górny Piotr 2t,

Jędrzejewski Paweł 1t, Głowacki Artur 3t, Goliński Łukasz 2mw.











Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce Siatkowej ch┼éopców

Strzałkowo - 18.12.2009r.

Klasyfikacja zawodów:

1. LO Słupca

2. ZSE Słupca

3. ZSZ Słupca

4. ZSP Zagórów

5. ZSP Strzałkowo



Damian Deręgowski 1i, Tomasz Kordylasiński 3j, Piotr Beker 2Lp, Michał Janiszewski 3T,

Marcin Nowak 2T, Mateusz Ra┼║niewski 2Lp, Patryk Gwiazda 2T,

Mateusz Kuczmański 2s.












Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce koszykowej dziewcz─ůt 


Słupca 09.12.2009r.

Dru┼╝yna dziewcz─ůt w tych zawodach zaj─Ö┼éa 2miejsce


Aneta Krysińska 1j, Aneta Chojnacka 1d, Katarzyna Lebiedzińska 1d,

Patrycja Kędziora 1i, Anna Wiechcińska 1Lp, Agnieszka Hyżorek 1Lp,

Paulina Szustakiewicz 3fw, Lidia Wojta┼Ť 3fw, Patrycja Silska 2fw.












Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce koszykowej ch┼éopców


04.12.2009r.

Nasza reprezentacja w tych zawodach zajęła 3 miejsce.

Dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie: ┼Üliwczy┼äski Mateusz - 2Lp

Bednarowicz Bartosz - 2Lp

Igeski Sławomir - 2t

Górny Mateusz - 2t

Pietrala Adam - 2Lp

Jó┼║wiak Mateusz - 1mw

Jagucki Krystian - 1sw

Janiszewski Michał - 3t

Szpr─Ögiel Mateusz - 1i

Mrosk Tomasz - 1i

Der─Ögowski Damian - 1i

Kolasiński Jakub - 1i






Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Strzałkowo - 25. 11. 2009r.



W zawodach wystartowa┼éo 3 uczniów z naszej szko┼éy:

Bartosz Wi┼Ťniewski kl. 2mw - 2 miejsce

Marcin Nowak kl. 2t - 7 miejsce

Damian Kobierski 2t - 10 miejsce










Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie 2009


Konkurs odbył się 25. 11. 2009r.








Klasyfikacja konkursu:

  1. Bartosz Bednarowicz kl 2Lp
  2. Mateusz Śliwczyński kl. 2Lp
  3. Piotr S─ůsiadek kl. 1t,
    Michał Janiszewski kl. 3t
    Adrian Wi┼Ťniewski kl. 3t







Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej


Strzałkowo 28. 10. 2009r.

W turnieju dru┼╝yna ch┼éopców zaj─Ö┼éa 3 miejsce









Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Słupca 27. 10. 2009r.

Dru┼╝yna ch┼éopców zaj─Ö┼éa w zawodach 2 miejsce :

Damian Kaczmarkiewicz kl. 2i

Patryk Sobiegraj kl. 1i

Dawid Dranikowski kl. 2i


Dru┼╝yna dziewcz─ůt zaj─Ö┼éa 3 miejsce:

Angelika Pietrzak kl. 1d

Renata Michlicka kl. 1i

Anita Maciejewska













Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Zawody odbyły się 22.10.2009r.








1 miejsce Angelika Pietrzak 1d

2 miejsce Michlicka Renata 1i

3 miejsce Maciejewska Anita 1j


1 miejsce Dranikowski Dawid 2i

2 miejsce Kaczmarkiewicz Damian 2i

3 miejsce Sobiegraj Patryk 1i








Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych



Zawody odby┼éy si─Ö 2.10.2009r. w Zagórowie.

Dru┼╝yna dziewcz─ůt zaj─Ö┼éa V miejsce, ch┼éopcy w zawodach wywalczyli II miejsce



Aneta Krysi┼äska, And┼╝elika Szyma┼äska, Monika Tomczak, Lidia Wojta┼Ť, Katarzyna B─ůczak,

Cecylia Kolaska, Patrycja Mróz, Anna Manuszak, Natalia Grzeczy┼äska, Anna Chojnacka.



Adam Wawrzyniak 1Lp, Krzysztof Andrzejewski 1t, ┼üukasz Bednarowicz 2Lp, Micha┼é Nowak 1Lp, Marcin Grzelak 2sw, Adam Perli┼äski 1t, Mateusz Przepióra 1Lp, Mateusz Jó┼║wiak 1m, Mariusz Grzelak 3i, Rafa┼é Derengowski 1t.







Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce 22.09.2009r.


And┼╝elika Biernacka 2d - 2 miejsce w rzucie oszczepem


Marcin Jagodzi┼äski 2i - 1 miejsce w pchni─Öciu kul─ů


Lidia Wojta┼Ť - 3Fw - 3 miejsce w skoku w dal

Michał Janiszewski 3T - 1 miejsce w skoku w dal


Mateusz Ra┼║niewski 2Lp - 4 miejsce w biegu na dyst. 100m



Mateusz Śliwczyński 2Lp - 2 miejsce w biegu na dyst. 400m